Potravinové doplňky PDF 

Všem našim současným a potencionálním uživatelů velmi doporučujeme – před tím, než začnou cokoliv užívat - pozorně přečíst veškeré informace obsažené na těchto stránkách a dále vyhledávat všechny dostupné informace na internetu, či v knihách. Sami se budete divit, kolik užitečných informací při troše úsilí lze nalézt!

 

Úplnou náhodou jsme se v roce 2008 dostali k přípravku, správně řečeno k doplňku stravy (a protože podle legislativy EU nesmíme říct, k čemu se používá, tak můžeme pouze…), kde jedna jeho složka Gymne sylvestris přispívá k normální hladině glukózy v krvi.

Doufáme a předpokládáme, že drtivá většina obyvatel naší země ví, která choroba sužuje lidi v souvislosti s hladinou glukózy v krvi a přes „velmi chytré“ NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 pochopí, k čemu je náš potravinový doplněk určen.

Několik let jsme vyřizovali potřebné formality a legislativní požadavky a nyní můžeme tento potravinový doplněk uvést na trh pod označením GLUKORIZIN® (THAN KHI HOAN-Q3 GLUKORIZIN).

V současné době pracujeme na dalších přípravcích, ale cesta k jejich uvedení na trh není jednoduchá a protože nás tato činnost ani neživí (ve skutečnosti ji silně dotujeme), nemůžeme se této oblasti plně věnovat. Bude to ještě trvat …..