Filozofie PDF 

Velmi litujeme toho, že na našem trhu spadla kvalita potravinových doplňků na úroveň „bonbónů“ a lidé už ani neočekávají, že jim tyto přípravky přinesou viditelnou pomoc. Společnost dnes vnímá tyto přípravky „podprahově“ na základě „masáže“ z médií a tak nějak všichni věříme tomu, že když ty „pilule“ bereme, prospíváme svému zdraví. A neustálá masivní reklama v médiích zaručuje, že spousta lidí tomu i věří.

Naše společnost se vydává přesně opačným směrem, chceme se zaměřit pouze na přípravky, u kterých je jejich účinek pro uživatele citelný a měřitelný. Žádné přípravky, které jsou „zázračné“, působí na „všechno“ a na „všechny“ u nás bohužel nenajdete. Snažíme se vyhledávat přípravky na přírodní bázi, ale s podmínkou, že uživatel pocítí účinek do několika dnů, maximálně týdnů. Nikdy Vám nebudeme tvrdit, abyste náš přípravek užívali půl roku a pak možná…. Ne, na rovinu Vám říkáme: „Pokud na sobě nepozorujete kýžený účinek ani po měsíci užívání, nemá další konzumace potravinového doplňku smysl. Přestaňte to brát a zbytečně neutrácejte své peníze.“ Opravdu se může stát – a běžně se to i stává, že na někoho něco působí a na jiného zase ne. Tak proč by to měli konzumovat všichni?

Stejně se stavíme i k dávkování. Námi uvedené dávkování je opravdu maximální dávka, kterou by uživatelé neměli překračovat a samozřejmě i ostatní upozornění mají důležitý význam, takže určitě nabádáme k jejich maximálnímu dodržování. Chceme pouze říct, že uživatelé nemusí užívat maximální dávku uvedenou na přípravku – někomu může stačit pro dosažení kýženého účinku i zlomek uvedeného dávkování – bavíme se o přírodních, bylinných produktech. Jednoduše řečeno – nemá smysl brát více než je potřeba.