O nás PDF 

Právě jste navštívili stránky společnosti VERDENMEDICA s.r.o., jejímž cílem a posláním je přinášet lidem se zdravotními potížemi pomoc za užití bylin a rad „babiček kořenářek“.

Protože se v rámci služebních cest, které realizuje za účelem jiného typu podnikání, dostáváme do různých koutů zeměkoule, nemůžeme se nepotkat s přípravky, preparáty či radami, jak tam či onde řeší lidé své zdravotní problémy. Úplnou náhodou jsme se tak i v roce 2008 dostali k našemu prvnímu přípravku – správně řečeno – doplňku stravy, kde obsažená složka Gymne sylvestris přispívá k normální hladině glukózy v krvi.

 

 

Zakladatelé a majitelé společnosti VERDENMEDICA s.r.o. pracují ve zcela odlišných oborech. Mají oba více než patnáctiletou praxi v oborech jako stavebnictví, strojírenství, energetika, povrchové a hlubinné dobývání, obchod, export a import. Protože tito pánové, Roman Raszyk a Jan Křístek, nechtějí a nemají zájem vše míchat dohromady, vlastní k dnešnímu datu celkem tři společnosti, z nichž se každá zaměřuje na specifický obor.

 

Protože se oba majitelé řídí heslem „Nemusí pršet, stačí, když kape“ a heslem „Peníze kazí charakter“, jsou všechny tyto společnosti spíše „rodinného typu“ bez jakýchkoliv ambicí stát se „největšími, nejziskovějšími, nejznámějšími, a podobně….“. Smysl podnikání vidí v uspokojení, které jim přináší i malé úspěchy a v tom, že jsou schopni svým podnikáním a svou prací, uživit sebe a své rodiny.